KELEBEK MUTFAK, CUMHURİYETİN 100. YILINI ATATÜRK’ÜN SEVDİĞİ YEMEKLERLE KUTLADI

KELEBEK MUTFAK, CUMHURİYETİN 100. YILINI ATATÜRK’ÜN SEVDİĞİ YEMEKLERLE KUTLADI


Cumhuriyet tarihinin en köklü sanayi kuruluşlarından biri olan Kelebek Mutfak Banyo, Cumhuriyetin 100. yılını anlamlı bir etkinlikle kutladı. Masterchef Batuhan liderliğindeki Kelebek Mutfak ekibi Cumhuriyetimizin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün sevdiği yemekleri pişirdi. 


Kelebek Mutfak, Cumhuriyetin 100. yılını büyük bir coşku ile kutladığımız bu özel yılda, özel bir etkinliğe imza attı. Batuhan Şef liderliğindeki Kelebek Mutfak ekibi Atatürk’ün sevdiği yemeklerden oluşan özel bir menü hazırladı. 

Kelebek Mutfak’ın Nişantaşı mağazasında gerçekleşen etkinliğe basın mensupları ve sosyal medya fenomen isimleri katıldı. 

Kelebek Mutfak Nişantaşı mağazasında düzenlenen etkinlikte konuşan Kelebek Mutfak Marka ve Satış Direktörü Gaye Elçin, “ Bildiğiniz gibi Kelebek, 1935 yılında Atatürk’ün imzasıyla ilk uçak kanatlarını üretmek üzere kurulmuş bir firma. Bugün Kelebek Mutfak olarak Cumhuriyet’in 100. Yılında sizleri Atatürk’ün sevdiği yemekler konseptiyle burada ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.” dedi. 

MASTERCHEF BATUHAN ATATÜRK’ÜN SEVDİĞİ YEMEKLERİ PİŞİRDİ

Masterchef Batuhan Bayır yemek sunumu öncesi yaptığı konuşmada “Bugün Cumhuriyetimizin 100. Yılı münasebetiyle Kelebek Mutfak ile beraber Atamızın sevdiği yemeklere, kendi dokunuşlarımızla ile sunmaya çalıştık. Başlangıçta enginarlı kuşkonmaz salatası, ara sıcakta ıspanaklı börek, ali nazik ve tatlı olarak güzel bir şekilde kavrulmuş irmik helvası olacak” dedi. Masterchef Batuhan konuklara afiyet olsun diyerek ekibiyle birlikte Atatürk’ün sevdiği yemeklerden oluşan menüyü sundu. 

  • MÜŞTERİ:
    Kelebek Mutfak Banyo
  • ORGANİZASYON TÜRÜ:
    Etkinlik
  • ORGANİZASYON TARİHİ:
    13 Oct, 2023

DAHA FAZLASI İÇİN
BİR KAHVE İÇMEYE DE BEKLERİZ