MEDYA İLETİŞİMİ
Hizmet verdiğimiz kurum ve markaların hedeflerine uygun, sonuçları öngörülebilir stratejik iletişim planları oluşturuyor; bu planlar çerçevesinde dikkat çeken, fark yaratan, haber değeri taşıyan içerikler hazırlıyoruz. Bu içerikleri doğru zamanda, en doğru medya kanallarına, etkili mesajlarla iletiyoruz.
MEDYA EĞİTİMİ
Halkla İlişkileri bir buzdağı gibi düşünürsek medya ilişkilerinin bu buzdağının görünen en önemli yüzü olduğunu söyleyebiliriz.
ETKİNLİK YÖNETİMİ VE İLETİŞİMİ
İletişimin en önemli araçlarından biri olan etkinlikler; iş ortaklarımızın hedef kitlelerine ürün, hizmet ve faaliyetlerini derinlemesine anlatabilmesi, tanıtabilmesi, hedef kitleleri ile etkileşimini arttırması, kalıcı ilişkiler geliştirmesini ve deneyim yaşatması için oldukça önemlidir.
PAZARLAMA İLETİŞİMİ
Pazarlama yönelimli halkla ilişkiler faaliyetlerimizle hizmet sunduğumuz iş ortaklarımızın ürün veya hizmetlerini, hedef kitle nazarında uzun soluklu tutunduracak, sektöründe söz sahibi olacak ve en nihayetinde güçlü bir marka algısına sahip olması için projeler üretiriz.
ALGI VE İTİBAR YÖNETİMİ
Brandistanbul PR olarak, kurum/kuruş veya kişilerin hedef kitleleriyle aralarında ortak bir dilin yaratılması hedefiyle yola çıkarak sürdürülebilir, sağlıklı, tutarlı, şeffaf bir iletişimin dost samimiyeti ve sıcaklığında uzun süre devam etmesi için planlamalar yaparız.
GÜNDEM VE İÇERİK YÖNETİMİ
Gündem yönetimi, özel şirketler, kamu kurumları, siyasi, toplumsal tezler, ülke tanıtımı, vb. pek çok alanda karşımıza çıkan; sorunu noktasal olarak değil, bir bütünün içinde ele alan, mevcut resmi genel olarak görmeyi gerektiren ve buna özgü öngörüsel çalışmaların hazırlanmasını beraberinde getiren bir iletişim modelidir.
KURUMSAL İLETİŞİM VE İÇ İLETİŞİM DANIŞMANLIĞI
Şirketler içinde oluşabilecek krizler çoğunlukla sağlıksız veya tek yönlü yapılan iletişim faaliyetlerinden kaynaklanmaktadır.
KURUMSAL SOSYAL SORUMLULUK (KSS) İLETİŞİMİ
Kurumların karakterini ve bakış acısını, ortaya koyan en samimi davranış modeli sorumluluk sahibi olup, bu yönde gerçekleştirdiği çalışmalardır. Bu çalışmaların en güzel örneği ise duyarlılığınızın yansıması olan kurumsal itibarınıza önemli ölçüde katkılar sağlayacak sosyal konulara karşı ürettiğiniz projelerdir.
KRİZ İLETİŞİMİ
Brandistanbul PR ailesi olarak kriz iletişiminde aktif bir iletişim modelini esas alarak proaktif ve reaktif yaklaşımlarla krizlerden etkilenmeyip onları fırsata çevirebileceğiniz çok katmanlı stratejik çözümler geliştiriyoruz.
LİDER İLETİŞİMİ
İş ortaklarımızı temsil eden medya sözcüsü olan liderlerin konumlandırılması, kurumun itibar yönetiminin ayrılmaz bir parçasıdır.
FİNANSAL İLETİŞİM
Şirketinizin hissedarları ve finansal ortakları ile olan işbirliği sürecinde yürütülecek iletişim çalışmaları konusunda deneyimli olan Brandistanbul PR, finans sektörünün de nabzını tutmaktadır.
HALKA ARZ İLETİŞİMİ
Brandistanbul PR’in spesifik olarak etkin olduğu alanlar arasında yer alan Halka Arz İletişimi, şirketin kendi kabuğundan çıkarak bilinirliğini arttırma çabalarının tamamını kapsar.
SANAT İLETİŞİMİ
Sanatla çoğalmayı ilke edinmiş bir ekip olarak, sanatın iyileştiren, güzelleştiren ve farkındalık kazandıran değerlerini daha çok kitlelere ulaştırmak bizim için çok kıymetlidir.
SAĞLIK İLETİŞİMİ
Brandistanbul PR, İletişim sektöründe sağlık iletişiminde uzmanlaşmış, bu alanda ilgili mevzuatlara hakim bir ajanstır.
SPONSORLUK İLETİŞİMİ
Marka oluşturmada zihinsel bir süreç olan algı yönetiminin en önemli kozlarından biri olan sponsorluk, başta imaj transferi, farklı hedef kitlelere ulaşma olmak üzere karar verici nezdinde tercih etme / satın alma / sadakat duygusu yaratmanın en tercih edilen güncel iletişim araçlarından biridir.
KURUMSAL YAYINCILIK VE İÇERİK ÇÖZÜMLERİ
Kurumsal yayıncılık alanında sunduğu içerik çözümleri ile Brandistanbul PR, yıllardır birçok kurum ve kuruluşun yayınlarını ve başarı hikâyelerini oluşturmada önemli bir çözüm ortağı olma deneyimine sahiptir.
SOSYAL MEDYA İÇERİK VE KONSEPT DANIŞMANLIĞI
Günümüzde sosyal medyanın gücü yadsınamaz boyutlara ulaşmıştır. Bu minvalde işletmelerin veya kişilerin yaptıkları halkla ilişkiler çalışmalarının paydaşlarında istenilen yönde yüksek etki yaratması söz konusu çalışmaların dijital ve sosyal medya araçlarında tek sesliliği oluşturacak şekilde bütünleştirilmesiyle ancak mümkündür.
REKLAM & TASARIM DANIŞMANLIĞI
Brandista reklam ile olan işbirliğimiz sayesinde, P&G, Unilever, Coca Cola gibi küresel markalara tasarım alanında hizmet veren tecrübe ve yetkinliği müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.