İşimize Yaklaşımımız

Butik hizmetin sektördeki ilk temsilcisi olan ajansımız, hedef kitlenizin ilgi, beklenti ve ihtiyaçlarını analiz ederek, sektör ve alanınızda farklılaşmanızı, bilinirliliğinizin ve marka değerinizin artmasını ve güçlü itibar kazanmanızı sağlayacak,  hedeflerinizi gerçeğe taşıyan iletişim stratejileri hazırlar ve uygular.

 

Brandistanbul PR ailesi; yaşam boyu öğrenmeyi benimseyen yaklaşımı ile zamanın ve koşulların gerisinde kalmadan, olabildiğince gerçekçi analizler ile ölçümlenebilir ve sonuçları öngörülebilen strateji ve planlama ile çalışmalarını gerçekleştirir. İletişimin kesintisiz, şeffaf ve aidiyet duygusu ile yapılması gerektiğine inandığı için hizmet verdiği tüm marka, kişi ve kuruluşların birimlerinden biri  gibi çalışır.

 

Bilgi ve deneyim paylaşıldıkça, yaşama dokundukça, yararlı oldukça,  anlamlı ve değerlidir. Kişilerin tekelinde olan bilgi, evrenselliğin  kurallarıyla ters düşer. Hayata dokunmayan, kolaylaştırmayan, yararlı olmayan, insanları düşünmeye, üretmeye kısacası duygu ve eyleme itmeyen bilgi, zamana yenik düşer. Bize göre etkili strateji; sağlıklı ve doğru bilgiler ile sonuç odaklı öngörüleri içerir.

 

Hedef kitlenizi detaylı ve doğru analiz ederek, kısa ve uzun vadedeki hedeflerinizi başarıyla gerçeğe taşıyacak en etkili iletişim stratejilerini hazırlar ve uygularız.

Ürün ve hizmetlerinizi anlatmada en etkili, anlaşılır, fark yaratan ve iz bırakan mesaj ve söylemleri hazırlarız.

Hedef kitlenizin zihninde yer edecek, hayatlarına dokunacak mesaj ve söylemlerin doğru iletişim araçlarında yer almasını sağlarız.

Hedef kitlenize deneyim yaşatacak, sizi farklılaştıracak etkinlik, kampanya ve projelerin tasarlayıp hayata geçiririz.

Düzenli raporlama ile kat ettiğiniz mesafeyi gösteririz.

Dostluk, şeffaflık, samimiyet ve sahiplenme ile ekibinizin en çalışkan takımı oluruz. Ortaya koyduğumuz başarı bizim itibarımız ve en büyük zenginliğimizdir.