OFİS MOBİLYASI SEKTÖRÜNÜN LİDER MARKASI BÜROTIME, İLETİŞİM ÇALIŞMALARINI BRANDİSTANBUL PR İLE YÜRÜTME KARARI ALDI.

OFİS MOBİLYASI SEKTÖRÜNÜN LİDER MARKASI BÜROTIME, İLETİŞİM ÇALIŞMALARINI BRANDİSTANBUL PR İLE YÜRÜTME KARARI ALDI.

BÜROTİME BRANDİSTANBUL PR İLE EL SIKIŞTI

Lider ofis mobilyası üreticisi Bürotime’ın iletişim ajansı Brandİstanbul PR oldu. 170 ülkede, 40 farklı dilde medya iletişimi hizmeti vererek sektörde fark yaratan Brandistanbul PR, her bir paydaşına niş hizmet vermektedir.

Çalışma ve yaşam alanlarına yönelik geliştirdiği yenilikçi tasarım konseptleri ile adından sıkça söz ettiren Bürotime, mobilyacılık sektöründe modern bakış açısı; deneyimli, uzman kadrosu ile uluslararası vizyona sahiptir.

Türkiye’nin en önemli firmalarından biri olan Bürotime, klasik ve modern tarzları ustalıkla birleştiriyor. Bireysel ve toplu çalışma alanlarına yaratıcı ve yenilikçi çözümler üreten marka, çalışma ortamlarını modern yaşam alanları haline getirmesi ile dikkat çekiyor. Bürotime, 2014 yılında koltuk ve mobilya ürün grubunda Türkiye’de GREENGUARD sertifikası almaya hak kazanan ilk ofis mobilya üreticisi unvanını elde etti.

Ayrıntılı Bilgi İçin;

Hatice Kumalar / Brandİstanbul PR –  Ajans Başkanı

hatice.kumalar@brandistanbulpr.com – 0530 110 73 03

Rana Gürarı / Brandİstanbul PR – Marka Temsilcisi

rana.gurari@brandistanbulpr.com – 0530 345 62 26

Bürotime hakkında:

Tosunoğulları A. Ş.’nin 1980 yılından bugüne uzanan deneyimiyle 1997 yılında kurulan Bürotime, faaliyete başladığı günden itibaren üretim teknolojisinde gerçekleştirdiği modernizasyon çalışmaları, çevre dostu altyapısı ve sürdürülebilir çevre politikalarıyla dünya standartlarında üretim gerçekleştirmektedir. 2014 yılında koltuk ve mobilya ürün grubunda Türkiye’de GREENGUARD sertifikası almaya hak kazanan ilk ofis mobilya üreticisi unvanını elde eden Bürotime, faaliyet gösterdiği ofis mobilyalar ı alanında uluslararası sertifikasyon çalışmalarına hız kesmeden devam etmekledir. Lider üretici, LEED ve BREEAM gibi dünyada tanınırlığı ve bilinirliği en yüksek yeşil bina sertifikaları talep eden kuruluşların ilk tercihi olurken, her yıl ihracat pazarlarını genişleterek ve üretim kapasitesini arttırarak yerel ekonominin gelişimine katkı sağlamaktadır. Bürotime hakkında ayrıntılı bilgi için www.burotime.com adresini ziyaret edebilirsiniz.