Kimiz?

“ DÜNYANIN EN İYİ ÜRÜNÜNÜ YA DA HİZMETİNİ ORTAYA KOYUN, ANCAK BUNU HEDEF KİTLENİZE DOĞRU VE FARK YARATARAK ANLATAMADIĞINIZ SÜRECE VERİ DUMANINDA KAYBOLMAYA MAHKÛMSUNUZ

HATİCE KUMALAR

Kısaca Biz
Brandistanbul PR; uzun yıllar gazetecilik, iletişim danışmanlığı ve yöneticiliği yapmış olan Öğretim Görevlisi Hatice Kumalar liderliğinde, 2009 yılının ilk çeyreğinde kurulmuştur.

 

Medya, kurum ve ajans deneyiminde oldukça profesyonel, nitelikli ve dinamik bir ekibe sahip olan Brandistanbul PR, çağa uygun, hızlı, sonuç odaklı tutkulu yaklaşımı ile her bir paydaşına özel hizmet veren, inhouse hizmet modelini benimsemiş bir iletişim ajansıdır.

Bütünleşik pazarlama iletişimi yaklaşımı ile stratejiler geliştiren ajansımız,  aynı zamanda uluslararası PR deneyimine sahip olup, 170 ülkede 40 farklı dilde medya iletişimi hizmeti vermektedir.

 

Brandistanbul PR Ajansı ile çalışan kurum, marka ve kişiler, profesyonel yaklaşımın yanında dostluk ve dayanışma anlayışı içinde çalışma ortamına da dahil olurlar.

 

Kurum hikayenizi, ürün, hizmet ve faaliyetlerinizi en etkili şekilde, yaratıcı, ayrıştırıcı, itibarınızı güçlendiren unsurlar ile kamuoyu ile paylaşmayı amaçlayan Brandistanbul PR; fark yaratan, dikkat çeken ve iz bırakan;  etkinlikler, mesaj ve içerikler ile her bir paydaşının marka değerini arttırmayı hedefleyerek sahiplenici, özverili, ölçümlenebilir ve sürdürülebilir başarı odağında çalışmalar ortaya koyar.

 

“İş ortaklarımızın hedeflerine ulaşması için sürdürülebilir başarı odağında stratejiler hazırlıyor ve hayata geçiriyoruz”.

 

Misyonumuz: İş ortaklarımızın hedeflerini gerçekleştirmesinde orta ve uzun vadede değer katan, fark yaratan ve iz bırakan; spesifik ve yaratıcı, sürdürülebilir başarı mottosu ile iletişim çalışmalarını gerçekleştirmek.

Vizyonumuz: Yaratıcı iletişim hizmetleriyle çözüm ortağı olduğumuz iş ortaklarımızın en güvenilir,  en objektif, en samimi ve en çalışkan ekip üyeleri ve iletişim departmanları olmak. Gelecek ilk 3 yıl içinde Türkiye’nin, 5 yıl içinde de dünyanın en itibarlı ve fark yaratan işlerle adından daha da çok söz ettiren PR ajansları arasında yer almak.