TÜRKİYE’NİN İLK YAZILIM HİZMETİ DANIŞMANLIĞI FİRMASI ERETEAM’İN İLETİŞİM ÇALIŞMALARI BRANDİSTANBUL PR EKİBİNE EMANET

TÜRKİYE’NİN İLK YAZILIM HİZMETİ DANIŞMANLIĞI FİRMASI ERETEAM’İN İLETİŞİM ÇALIŞMALARI BRANDİSTANBUL PR EKİBİNE EMANET

TÜRKİYE’NİN İLK YAZILIM HİZMETİ DANIŞMANLIĞI FİRMASI ERETEAM’İN İLETİŞİM ÇALIŞMALARI BRANDİSTANBUL PR EKİBİNE EMANET

Türkiye’nin ilk yazılım hizmeti danışmanlığı firmalarından Ereteam’in iletişim ajansı Brandİstanbul PR oldu. 170 ülkede, 40 farklı dilde medya iletişimi hizmeti vererek sektörde fark yaratan Brandistanbul PR, her bir paydaşına niş hizmet vermektedir.

“Büyük Verinin Hayat Bulduğu Yer” mottosu ile bütçeleme çözümleri sağlayan bir danışmanlık firması olarak yola çıkan Ereteam, yazılım hizmeti danışmanlığı sektöründe modern bakış açısı; deneyimli, uzman kadrosu ile uluslararası vizyona sahiptir.

Veri odaklı karar alma kültürünü kuruluşlara adapte etme vizyonu ile kurulan Ereteam, İş Zekâsı, Performans Yönetimi, Kurumsal Pazarlama Yönetimi, Veri Entegrasyonu, Finansal Kaynak Planlaması ve Risk Yönetimi gibi çok geniş alanda çözüm ve hizmet sunan bir şirket olarak yoluna devam ediyor.

 

ERETEAM HAKKINDA

Türkiye’nin ilk yazılım şirketlerinden biri olan Ereteam, Elektronik ve Haberleşme Mühendisi Kutlay Erdal Şimşek ve Finans Uzmanı Berrin Şimşek önderliğinde, 2001 yılının mayıs ayında “Büyük Verinin Hayat Bulduğu Yer” mottosu ile bütçeleme çözümleri sağlayan bir danışmanlık şirketi olarak yola çıktı. Veri odaklı karar alma kültürünü kuruluşlara adapte etme vizyonu ile kurulan Ereteam, bugün deneyimli ekibiyle, İş Zekâsı, Performans Yönetimi, Kurumsal Pazarlama Yönetimi, Veri Entegrasyonu, Finansal Kaynak Planlaması ve Risk Yönetimi gibi çok geniş alanda çözüm ve hizmet sunan bir şirket olarak yoluna devam ediyor.

Büyük Veri ve Analitik alanlarında kurumsal şirketlere etkili bilişim çözümleri sunan Ereteam, İstanbul ve Ankara ofisleri üzerinden faaliyet sürdürüyor. Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen teknoloji şirketleri ile etkili iş ortaklıkları gerçekleştiren Ereteam, ürün ve çözüm yelpazesini daha da güçlendirmeyi hedefliyor. Kamu, finans, telekomünikasyon, ilaç, sigorta ve perakende gibi birçok sektöre veri analizi ve iş optimizasyonu çözümleri sunan Ereteam, Türkiye’deki büyük firmaların iş dönüşümüne yüksek katkı sağlamaktadır.

Unilever, Turkcell gibi firmalara hizmet vererek sektöre adım atan Ereteam, günümüzde Türk Telekom, Akbank, Turkcell, İstanbul Bilgi Üniversitesi, Allianz, EPDK gibi büyük kurum ve kuruluşlara hizmet vermesinin yanı sıra Datameer, Tableau, Oracle gibi dünya devleri ile iş ortaklığını sürdürmektedir.