TÜRK TASARIMI MAYBACH CENEVRE OTOMOBİL FUARINDA TANITILACAK

TÜRK TASARIMI MAYBACH CENEVRE OTOMOBİL FUARINDA TANITILACAK

Yüzde 100 el işçiliği ile üretilen, Türk yapımı tasarım otomobiller 7 Mart’ta kapılarını ziyaretçilere açmaya hazırlanan dünyanın en büyük otomobil fuarlarından Cenevre Otomobil Fuarı’na çıkarma yapmaya hazırlanıyor. Fuarda sergilenecek ultra lüks tasarım otomobiller arasında dünyada bir ilk olan ve en güzel Maybach olarak tanımlanan uzatılmış Mercedes Vito ile yine dünyada bir ilk olan VIP limuzin minibüs yer alıyor. Ayrıca kişilerin doğum tarihine ait yıldız haritasının işlendiği tavana sahip özel yapım araçlar da ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

Dünyanın en önemli ve prestijli otomobil fuarlarından kabul edilen İsviçre’deki 89. Cenevre Otomobil Fuarı, kapılarını ziyaretçilere açmak için gün sayıyor. Yüzde 100 el işçiliği ile ultra lüks VIP otomobil tasarımı gerçekleştiren ve VIP otomobil sektörünün önde gelen firmalarından Ertex Otomotiv, bu fuarda 3 yeni tasarım otomobilini görücüye çıkaracak.

Sınırlı Sayıda Tasarlanacak Maybach V250 Edition

Dünyada bir ilk olan ve en güzel Maybach olarak tanımlanan, 27 cm uzatılarak ultra lüks tasarıma kavuşturulan Mercedes’in V-Class (Vito) modeli, konforuna ek olarak yeni makyajlı tasarımı ile fuarda sergilenecek. Neredeyse Maybach ile aynı görünüme sahip olan otomobil, Maybach Edition panjur taşıyor. Dünyada sadece bir tane bulunan özel tasarım otomobilin önünde, arkasında, jantlarında ve koltuklarında Maybach logosu yer alırken iç döşemesinde ise el yapımı doğal ahşap kullanıldı. Amerika’dan Rusya’ya tüm dünya basınında da haberlere konu olan otomobil, Cenevre Fuarı’nda ziyaretçilerini bekliyor.

Ultra Lüks Tasarımlı VIP Limuzin Minibüs

Mercedes’in V-Class modeli kullanılarak tasarımı gerçekleştirilen ultra lüks tasarımlı VIP otomobil, kişisel isteklere göre tasarlanıyor. 27 cm uzatılarak daha konforlu hale getirilen limuzin minibüste masaj yapan, ısıtma, havalandırma ve ayak dinlendirme özelliklerine sahip koltuklar, yüksek kaliteli ses sistemi, çay-kahve makineleri, buzdolabı, mücevherlik, çelik kasa, tablet bilgisayar ve playstation yer alıyor. VIP limuzin minibüste, sürücü mahalli ile VIP kabinini birbirinden ayırarak ses geçirmez bir mahremiyet alanı oluşturma görevi de gören, kapanıp açılabilir 32 inç bir LED TV de yer alıyor.

Yıldız Haritasına Sahip Ultra Lüks VIP Minibüs

Günümüzde araç sahipleri, doğum günleri ya da diledikleri bir tarihteki yıldız haritasını araçlarının tavanına işletebiliyorlar. Ertex Otomotiv tarafından tamamen el işçiliği kullanılarak tasarlanan yıldız tavanlı VIP minibüs kullanıcılarına eşsiz bir ambians sunuyor. Yıldız haritasının parlaklığının istenildiği zaman kısılıp açılabildiği VIP minibüs, isteğe bağlı lüks özelliklerle donatılabiliyor. Cenevre Otomobil Fuarı’nda sergilenecek olan VIP minibüs, gerektiğinde iş toplantılarını yapmak, gerektiğinde ise misafirlerini ağırlamak isteyenler için konfor ve mahremiyet sağlayacak özellikleri de barındırıyor.