Müşterilerimiz

T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın himayelerinde ve Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu (EPDK)’nın destekleriyle düzenlenmekte olan Türkiye Enerji Zirvesi her sene 1.500’ün üzerinde ulusal ve uluslararası katılımcıyı Türkiye ve bölge ülkelerinin kamu kurum ve kuruluşlarının üst düzey isimleri ile buluştururken yeni işbirliği imkânlarına da kapı aralıyor.

Türkiye enerji piyasasının “En Büyük Aile Buluşması” olarak gelenekselleşen Türkiye Enerji Zirvesi; elektrik, doğal gaz, akaryakıt ve LPG piyasalarını tek çatı altında toplayan ilk ve tek organizasyondur. Enerji piyasalarında yaşanan dönüşüm sürecinin Türkiye ve global enerji piyasalarına etkileri, gelecek trendleri, Türkiye Enerji Piyasalarının bu süreçteki beklenti ve gereksinimleri, dijitalleşmenin sektörde yarattığı değişimler, enerji finansman koşullarındaki değişim, yenilenebilir enerji dönüşümü ile Türkiye’yi yakından ilgilendiren Doğu Akdeniz ve Orta Doğu’da yaşanan ve enerji piyasalarını etkileyen konular tüm boyutları ile ele alınıyor.

İtalyan gaz ekipmanları markası BRC 1977’de kuruluşundan bu yana LPG ve CNG yelpazesindeki tüm ekipmanların üretimini yapmaktadır. Günümüzde, 50.000 m2 kapalı, 11 farklı üretim alanı ve 1000’den fazla çalışanı ile dünyanın en büyük LPG ve CNG kit üretim markası olma özelliğini elinde tutmaktadır. 70 ayrı ülkede temsil edilen BRC, kompresör, evsel dolum cihazları ve DOEM üretimlerini de her geçen gün arttırmakta ve Dünya Devleri olarak nitelendirilen Mercedes-Benz, Volvo, Audi, Volkswagen, Peugeot, Chevrolet, Citroen, Ford, Fiat, Honda, Kia, Mitsubishi, Subaru, Suzuki, Daihatsu, Piaggio, Great Wall gibi otomobil firmalarıyla da iş birliği yapmaktadır. Tüm bunlara ek olarak BRC, Alternatif Yakıt Sistemi Yarışları’nı düzenlemekte ve 2011’den günümüze, pist şampiyonası ve ralli ile tüketiciye güvenli ve performanslı ürünler geliştirdiğini kanıtlamaktadır. 

Servcorp ülkeler, eyaletler ve şehirlerde, prestijli bina sahipleri tarafından
memnuniyetle karşılanan bir firmadır. Küçük işletmeler için bir kreş, uluslararası
şirketler için yeni pazarlara doğru genişleyebilecekleri bir ev olarak kabul edilmekte ve dünyada da bu şekilde tanınmaktadır.

1978 yılında kurulan ve sektöründe dünya devleri arasında yer alan Servcorp, şu anda 23 ülke, 54 şehir ve 160 prestijli lokasyonda üstün teknoloji altyapısı ve beş yıldızlı hizmet garantisi ile 40,000’in üzerinde müşteriye ev sahipliği yapmaktadır. Servcorp müşteri portföyünün yüzde 60’ı, dünyanın en iyi 2000 şirketi arasında yer almaktadır. Bu var olan geniş lokasyon ağı ile bulunduğu şehirlerde global firmaları yatırıma teşvik etmektedir.

Tosunoğulları A. Ş.’nin 1980 yılından bugüne uzanan deneyimiyle 1997 yılında kurulan Bürotime, faaliyete başladığı günden itibaren üretim teknolojisinde gerçekleştirdiği modernizasyon çalışmaları, çevre dostu altyapısı ve sürdürülebilir çevre politikalarıyla dünya standartlarında üretim gerçekleştirmektedir.

2014 yılında koltuk ve mobilya ürün grubunda Türkiye’de GREENGUARD sertifikası almaya hak kazanan ilk ofis mobilya üreticisi unvanını elde eden Bürotime, faaliyet gösterdiği ofis mobilyalar ı alanında uluslararası sertifikasyon çalışmalarına hız kesmeden devam etmekledir. Lider üretici, LEED ve BREEAM gibi dünyada tanınırlığı ve bilinirliği en yüksek yeşil bina sertifikaları talep eden kuruluşların ilk tercihi olurken, her yıl ihracat pazarlarını genişleterek ve üretim kapasitesini arttırarak yerel ekonominin gelişimine katkı sağlamaktadır. Bürotime hakkında ayrıntılı bilgi için www.burotime.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Türkiye’nin ilk yazılım şirketlerinden biri olan Ereteam, Elektronik ve Haberleşme Mühendisi Kutlay Erdal Şimşek ve Finans Uzmanı Berrin Şimşek önderliğinde, 2001 yılının mayıs ayında “Büyük Verinin Hayat Bulduğu Yer” mottosu ile bütçeleme çözümleri sağlayan bir danışmanlık şirketi olarak yola çıktı.

Büyük Veri ve Analitik alanlarında kurumsal şirketlere etkili bilişim çözümleri sunan Ereteam, İstanbul ve Ankara ofisleri üzerinden faaliyet sürdürüyor. Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen teknoloji şirketleri ile etkili iş ortaklıkları gerçekleştiren Ereteam, ürün ve çözüm yelpazesini daha da güçlendirmeyi hedefliyor. Kamu, finans, telekomünikasyon, ilaç, sigorta ve perakende gibi birçok sektöre veri analizi ve iş optimizasyonu çözümleri sunan Ereteam, Türkiye’deki büyük firmaların iş dönüşümüne yüksek katkı sağlamaktadır.

Unilever, Turkcell gibi firmalara hizmet vererek sektöre adım atan Ereteam, günümüzde Türk Telekom, Akbank, Turkcell, İstanbul Bilgi Üniversitesi, Allianz, EPDK gibi büyük kurum ve kuruluşlara hizmet vermesinin yanı sıra Datameer, Tableau, Oracle gibi dünya devleri ile iş ortaklığını sürdürmektedir.

Matriks, sektör deneyimi, profesyonel yönetim anlayışı ve teknolojik inovasyonu birleştirmeyi başaran çalışanları tarafından 2003 yılında bir veri dağıtım firması olarak kurulmuştur. Hızlı dönüşümün ardından önce finansal çözümler sunan bir yazılım evine ardından da uçtan uca çözümler sunan bir fintech firmasına dönüşmüştür. Ana faaliyet alanı; Türkiye ve Dünya finans piyasalarında oluşan verilerin ve bu piyasalarla ilgili haber ve yorumların müşterilerine analiz imkanıyla birlikte anlık olarak sunulması ve bu piyasalara yönelik işlem platformları, emir ve risk yönetim sistemleri başta olmak üzere teknolojik çözümlerin geliştirilmesi ve bunlara ilişkin hizmetlerin sağlanmasıdır.

Kuruluşunun ardından çok kısa bir süre içinde finansal veri analizi ve işlem platformları alanında yurtdışı rekabete rağmen market liderliğine ulaşan Matriks, inovatif çözümleri ve iş ortağı olarak gördüğü sermaye piyasaları paydaşları ve yatırımcıları önceleyen yaklaşımı ile konumunu güçlendirerek sürdürmektedir.

Türkiye’nin ilk kurumsal kuaför markası olan MOS kuaför, estetik ve sanatla harmanlanmış, artistik performans içeren imajların yaratılması amacıyla, 1990 senesinde kuruldu.

20 yıllık birikimiyle pek çok ünlü simanın saç stil danışmanlığını yapan Doğan Çelik başta olmak üzere, alanında deneyimli tasarım uzmanları MOS’un çeşitli şubelerinde güzellik tutkunlarına hizmet veriyor.

Göztepe, Bebek, Ataşehir, Erenköy ve Nişantaşı başta olmak üzere İstanbul’un çeşitli lokasyonlarında şubesi bulunan MOS, kalitesi ve müşterilerine sunduğu özel hizmetler sayesinde birçok ünlü ismin de en uğrak noktası olmayı başarıyor.

Türkiye’de erkeklerin moda ihtiyaçlarına seslenmek ve erkeklerin giyim ve ayakkabı konusunda alternatiflerinin kısıtlı olduğu algısını yenmek amacıyla, 2014 yılında kurulan Faruk Sağın, kısa sürede tanınmış markalardan biri oldu. 3 nesil boyunca ayakkabı üreticisi olan Ömer Faruk Sağın tarafından kurulan Faruk Sağın, giyim konusunda modaya yön veren bir marka olurken, aynı zamanda ülkemizdeki ayakkabı sektörünün can simidi haline geldi.

 

Her sene yaptığı kreasyonlar ile adından söz ettiren Faruk Sağın, klasik ve modern tarzları ustalıkla birleştiren, şehirli, stil sahibi, karizmatik erkeklere hitap eden bir tasarım çizgisine sahiptir. Yılların tecrübesiyle oluşturulmuş yüksek üretim kapasitesi ile 2 yıl içinde, Türkiye geneline ve yurtdışına yayılmış toplam 140 bayiye, 150.000’i ihracat olmak üzere 450.000 adetlik üretim ve satış rakamına ulaştı.

İtalyan mutfağının Anadolu yakasındaki lezzet elçisi La Mia Luce, 2012 yılının Mart ayında kapılarını İtalyan mutfağı severlere açtı. İtalya’nın farklı bölgelerinde geleneksel İtalyan lezzetlerini tadan ve müdavimi olan Kutlay ve Berrin Şimşek, bilişim sektöründeki 20 yılı aşkın faaliyetlerinin ardından, İtalyan mutfağı alanında bir lezzet noktası açma kararına vardı.

Kapılarını misafirlerine açmasının üzerinden geçen 5 yılın ardından; taze ve lezzetli yemekleri, yerli ve yabancı markalardan oluşan zengin şarap seçenekleri, kaliteli ve güler yüzlü hizmeti, taze el yapımı makarna ve pizzaları, keyifli müzikle harmanlanmış atmosferi ile birlikte İstanbul’un en önemli lezzet duraklarından birisi oldu.

La Mia Luce, 2016 yılı başında, İtalyan Konsolosluğu tarafından “Ospitalite Italiano” ödülünün sahibi oldu.

Master Figen Aktosun, Cosmopark, bünyesinde kurduğu Yeni Evren Akademi ile de cilt sağılığı ve güzelliği uzmanı yetiştirmektedir. Milli Eğitim Bakanlığı bağlı olarak eğitimler veren Yeni Evren Akademi’deki sertifikalı eğitim programları şöyledir; Cilt Bakımı ve Güzellik Sertifika Programı, Güzellik Hizmetleri Sertifika Programı, Spa Yöneticisi Sertifika Programı, Spa Personel Eğitimi Sertifika Programı, Masör ve Masöz Eğitimi Sertifika Programı, Makyaj Sertifika Programı, Sahne Makyajı Sertifika Programı, Kalıcı Makyaj-Microblading Sertifika Programı, Foto Epilasyon Sertifika Programı – IPL, Saç Bakımı ve Yapımı Sertifika Programı, Saça Geçici ve Kalıcı Şekil Verme ve Boyama Teknikleri Sertifika Programı, Protez Tırnak Sertifika Programı, Kozmetik Satış Danışmanı Sertifika Programı, Güzellik ve Bakım Ürünleri Sertifika Programı, Stilistlik ve Giyim Tasarımı Sertifika Programı. Hali hazırda üç şubesi bulunan Cosmopark Clinic’ın, 2018 yılı içinde açacağı dördüncü şubesinde güzellik hizmetlerinin yanı sıra estetik de yapılabilecek.

SY Group, Suriyeli girişimci Yaser Haddad önderliğinde 2014 yılında, Türkiye’yi Arap turistlere tanıtmak ve turizmi canlandırmak amacıyla kuruldu. Çağımızda hızla gelişen teknoloji ile birlikte, internetin ve sosyal medyanın taşıdığı önemin bilincinde olan SY Group, Türkiye’ye gelen veya gelmek isteyen Arap turistlere, Türkiye’ye ilişkin çeşitli bilgiler sunmaktadır.

Türkiye’de bir ilke imza atan SY Group, Türkiye’ye gelmek isteyen Arap turistlere, ulaşım ve konaklama organizasyonu hizmeti sunmasının yanı sıra, İstanbul içinde akbil ile toplu taşıma kullanımından, çay demlemeye kadar birçok bilgilendirme de sunuyor. Öte yandan Türkiye’ye sağlık turizmi amacıyla gelen turistlere, ulaşım ve konaklamanın dışında, doktor ve hastane organizasyonu hizmeti de sunmaktadır.

Türkiye’nin en köklü ham bal ve arı ürünleri üretici olan ETABAL, 1985 yılında Ahmet Bağran Aksoy tarafından kurulmuştur.

ETABAL kurulduğu tarihten bu yana pastörize edilmemiş ürünlerini insan sağlığını birincil önceliğe koyarak tüketiciyle buluşturmaktadır.

 

ETABAL’ın, Kaçkar Dağı ve yöreleri, Rize, Erzurum, Erzincan, Sivas’ta bal üretim çiftlikleri bulunmaktadır. Her yıl ortalama 5 ile 14 ton arasında ham bal üreten ETABAL, satışlarını kendi oluşturduğu mağaza ağları üzerinden gerçekleştirmektedir. ETABAL’ın bugün Kadıköy Tarihi Çarşı’da, Emaar Square AVM’de,  Watergarden AVM’de, Mall Of Istanbul AVM’de, Aqua Florya AVM’de ve Sapphire AVM’de mağazaları bulunmaktadır.