KOZMETİK DÜNYASININ KALBİ İSTANBUL’DA ATACAK

KOZMETİK DÜNYASININ KALBİ İSTANBUL’DA ATACAK

Cosmoprof Worldwide Bologna’nın yetkilileri, fuarın 50. yılı vesilesiyle Türkiye’ye geliyor. Kozmetik dünyasının kalbinin atacağı toplantının moderatörlüğünü, ekranların sevilen ismi, deneyimli sunucu Ayşenur Yazıcı yapacak.

Cosmoprof Worldwide Bologna, her yıl İtalya’nın ünlü kenti Bologna’da düzenleniyor. Cosmoprof Fuarı’nın 50. yılına özel, kozmetik endüstrisinin ulusal ve uluslararası önemli isimleri İtalya başta olmak üzere dünyadaki güzellik sektöründeki son gelişmeleri konuşmak üzere Türkiye’ye gelecek.

Kozmetik dünyasının kalbinin atacağı Türkiye toplantısı, İtalyan Dış Ticaret ve Tanıtım Ajansı (ITA) İstanbul Ofisi ev sahipliğinde, İtalya Başkonsolosu Federica Ferrari Bravo katılımıyla 13 Aralık Salı günü, The Marmara Taksim Otel’de kahvaltı eşliğinde gerçekleşecek.

Uluslararası Bir Platform

Cosmoprof Worldwide Bologna 50 yıldan beri, profesyonel güzellik sektöründe, kozmetik ve güzellik endüstrisinde sağladığı 360 derece içeriğiyle uluslararası bir platform olma özelliği taşıyor. Her sene, çok sayıda katılımcı, ziyaretçi ve alıcı için, iş geliştirmeye katkıda bulunan bir cazibe merkezi halini alıyor. Katılımcılar dünyanın dört bir yanına daha kolay ulaşma imkânının yanı sıra en karlı yatırımları yakalama fırsatı da buluyor.

Cosmoprof Fuarı güzellik endüstrisinin çeşitli sektörlerine odaklanacak. Bunlar arasında; parfüm ve kozmetik, doğal ve organik ürünler, ambalaj, makine, ham madde, güzellik ve spa, saç ve tırnak, estetik ürünleri yer alıyor.

Ulusal ve Uluslararası Katılım

Cosmoprof Fuarı’nın 50. Yılına özel düzenlenecek İstanbul toplantısının moderötürlüğünü Ayşenur Yazıcı üstlenecek.

Konuşmacılar arasında, Cosmoprof Fuarı Uluslararası İlişkiler Sorumlusu Mattia Miglio, İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamülleri İhracatçıları Birliği (İKMİB) Yönetim Kurulu Başkanı Murat Akyüz yer alacak.