IPHONE 6 MODEL TELEFONUNUZU ONLINE OLARAK GÜVENCE ALTINA ALABİLİRSİNİZ

IPHONE 6 MODEL TELEFONUNUZU ONLINE OLARAK GÜVENCE ALTINA ALABİLİRSİNİZ

ÖNERİ1 – IPHONE 6 TÜRKİYEYE GELDİ. IPHONE 6 TELEFONLARINI GÜVENCE ALTINA ALMAK İSTEYENLER ONLİNE HİZMET İLE GÜVENCE PAKETİ SATIN ALABİLECEK.

ÖNERİ2 – IPHONE 6 TELEFONLARA ONLİNE GÜVENCE HİZMET PAKETİ

Iphone 6 model telefonunuzu online olarak güvence altına alabilirsiniz.

Aylardır beklenen IPhone 6 Türkiye’ye de geldi!

IPhone 6 model telefonlarını garanti kapsamı dışında kalan olası kırılma, bükülme, çarpma, düşme gibi mağduriyetlere karşı  online olarak www.ekask.com.tr adresinden rahat ve hızlıca “Cep Telefonu Güvence Hizmet Paketi” alarak  koruma altına alınabileceği açıklandı.

Aylardır beklenen IPhone 6 sonunda Türkiye’ye de geldi. Ancak yurt dışındaki dayanıklılık testlerinden geçemeyen IPhone 6 model telefonlar herhangi bir kaza sonucu kolayca kırılıp bükülebiliyor.

Türkiye’de ilk kez; garanti kapsamı dışında kalan kullanıcı hatalarına karşı cep telefonlarını güvence altına alan Cepkask firması da Iphone 6’ nın Türkiye’ye gelmesiyle Iphone 6 kullanıcılarını mağduriyetlerden kurtarmak için güvence hizmeti sunmaya başladı. Kırılma, düşme, çarpma, sıvı teması, hırsızlık, gasp, kapkaç gibi olası hasarlara karşı IPhone 6 model telefonlarını koruma altına alan Cepkask firması, kullanıcıların online olarak da www.ekask.com.tr adresinden güvence hizmet paketi başvurusu yapabileceklerini açıkladı.

IPhone 6 Cep Telefonlarına Online Güvence Hizmeti Nasıl Yapılacak?

Online başvuru işleminde kolayca güvence hizmet paketi alabileceklerini söyleyen Cepkask Genel Müdürü Tayfun Gülgeç, “Yıllık 100 TL’den başlayan fiyatlarla kullanıcıların özenerek aldıkları IPhone 6 modellerini 1 yıllık Cepkask güvence hizmet paketiyle koruyabilirler. Kullanıcıları bu tür mağduriyetlerden korumak için yaklaşık 10 yıldır bu hizmeti veriyoruz” dedi. Online yapılan başvuru sırasında www.ekask.com.tr adresinden “Cepkask” butonunu tıklayıp, ürün seçenekleri arasında telefonunun kategorisini seçip yıllık güvence paketlerini alabileceklerini belirten Tayfun Gülgeç, “Hassas yapılı ve şık tasarımlı IPhone 6 model tutkunlarına mağduriyet yaşamamaları için özel güvence paketi hazırladık. Özenle ve oldukça da pahalıya alınan IPhone 6 model telefonlar alındığı gün kırılsın, ekranı çatlasın istemiyoruz. Kullanıcıların mağduriyetlerinde önleyici rol üstlenerek onları korumak istiyoruz” dedi.

Yurtdışından Alınan ve Garantisi Olmayan IPhone 6 Telefonlara da Güvence Hizmet Paketi!

Piyasaya sürüldüğü ilk günden beri 4 milyonu aşkın siparişi olan IPhone 6 model telefonların güvence hizmet paketi başvurusu online olarak alındığı gibi herhangi bir Cepkask bayisinden de satın alınabiliyor. Yurt dışından getirtilip hiçbir garantisi olmayan IPhone 6 modellerine de güvence hizmet paketi sunduklarını söyleyen Tayfun Gülgeç, üretici garantisini aşan bir hizmetle kullanıcıları her türlü külfetten korumayı amaçladıklarını belirtti.

 

Editöre NOT:

CepKask /TeknoKask Hakkında

 

Teknokask  & CepKask Hakkında
Cepkask İleri Teknoloji Ürünleri San. Tic. A.Ş 2004 yılında Cepkask markası altında Cep Telefonları için Cepkask Cep Telefonu Hizmet Paketi’ni piyasaya sürdü. Cepkask Cep Telefonu Hizmet Paketinde, Gasp, Kapkaç ve Hırsızlıkların yanında Çarpma, Düşme, Kırılma, Sıvı teması, Kavrulma, Yüksek voltaj gibi kısmi onarım gerektiren arızların giderilmesi, danışmanlık, teknik destek, hukuki danışmanlık, lojistik, call center teknik servis gibi hizmetler bir bütün olarak sunulmaktadır.

Cepkask’ın cep telefonu pazarında kısa zamanda başarı sağlaması ve Gsm sektöründe kendine saygın, güvenilir bir yer edinerek yıllık hedeflerini aşması, şirketin ürün gamını genişletme kararını gündeme getirmiştir.

Ürünlerde çeşitlilik

Yapılan araştırmalar neticesinde hizmet paketlerine en çok ihtiyaç duyulacak ürün grupları belirlenmiş ve Ocak 2007 itibariyle Notebook, Tv, Fotoğraf makinesi, Video kamera, Masaüstü pc gibi elektronik cihazlar için “Teknokask Elektronik Cihaz Hizmet Paketi” hayata geçirilmiştir.

Dünya devleri ile işbirliği

Teknokask Elektronik Cihaz Hizmet Paketi’nin  piyasaya perakende olarak sunulmasıyla eş zamanlı olarak, Türkiye’nin Notebook pazar lideri olan HP Türkiye, Sony Eurasia, Samsung Türkiye, Asus Türkiye, Canon Türkiye, General Mobile Türkiye ile yapılan işbirlikleri neticesinde, markalara ait ürünler Teknokask Hizmet Paketleri ile beraber bundle edilerek kullanıcıya sunulmaya başlamıştır.

Güçlü iş ortaklıkları

Cepkask ve Teknokask’ın dağıtımını, ülkemizin saygın teknolojik ürün dağıtıcıları Arena Bilgisayar, Exa Elektronik,  Deep Teknoloji ve Platform Dağıtım yürütürken, sigorta teminatı Ege Sigorta A.Ş tarafından verilmektedir.