Efsane Oyuna Görkemli Kutlama

Efsane Oyuna Görkemli Kutlama

Efsane Oyun Knight Online, Türkiye’deki 10. Yılını Unutulmaz Bir Etkinlikle Kutlamaya Hazırlanıyor

EFSANE OYUNA GÖRKEMLİ KUTLAMA

Türkiye’de 20 milyonu aşkın kayıtlı kullanıcısı bulunan Knight Online’ın Global yayıncı kuruluşu NTT Game firması, oyunun Türkiye’de ki 10. yılına özel, oyun severler için benzeri görülmemiş görkemli bir etkinlik düzenliyor. 20 bin TL para ödüllü 2. Klan Turnuvası Finallerinin gerçekleştirileceği etkinlikte,  Türkiye’nin dört bir yanından gelecek olan oyun severler İstanbul’da ağırlanacak.

1 Haziran Pazar günü, Yapı Endüstrisi Merkezi’nde yapılacak olan 2. Klan Turnuvası Finalleri etkinliğinde, ışıklı sahne şovlarının ve profesyonel dans gösterilerinin yanı sıra, Türk Rap müziğinin önde gelen MC’ lerinden Sansar Salvo ve Kamufle ile birlikte DJ Hırs’ da sahne alacak.

Tüm dünyada milyonlarca oyun severin tutkunu olduğu efsane oyun Knight Online’ın Türkiye’deki 10’uncu yılı, görkemli bir etkinlikle kutlanacak. Ülkemizde 20 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı bulunan Knight Online’ın Türkiye başta olmak üzere, Kuzey – Güney Amerika ve Avrupa yayın haklarına sahip olan NTT Game firması tarafından organize edilen etkinlik, 1 Haziran Pazar günü Beşiktaş Fulya’da ki Yapı Endüstri Merkezi’nde gerçekleşecek.

20 Bin TL’ lik Para Ödülü Ve Sınırsız Eğlence…

20 bin TL’lik para ödüllü 2. Klan turnuvası finallerinin yapılacağı etkinlikte, Türk Rap müziğinin önde gelen MC’ lerinden Sansar Salvo ve Kamufle de sahne alacak. Birçok sürprizin yanı sıra, ışıklı sahne şovları ve dans gösterilerinin de yer alacağı etkinlikte DJ Hırs, müzikleri ile oyun severlere coşkulu dolu bir gün yaşatacak. 

2. Klan Turnuvası 1 Haziran Pazar Günü Yapı Endüstri Merkezi’nde

Türkiye’nin en köklü, MMORPG  oyunu olan Knight Online’ ın Türkiye’deki 10’uncu yılı şerefine ülkenin çeşitli bölgelerinden gelecek oyun severlere sürprizler ve eğlence ile dolu unutulmaz bir gün yaşatmayı amaçladıklarını belirten Global Yayıncı Firma NTT Game Türkiye ve Avrupa Operasyon Müdürü Serhan KAZAR, 1 Haziran’da finalleri gerçekleştirilecek olan 2. Klan Turnuvası için sona kalan en güçlü klanların, kozlarını Beşiktaş Fulya Yapı Endüstri Merkezi’nde paylaşacağını söyledi. Toplamda 20 bin TL ödüllü turnuvada, organizasyona sponsor olan ünlü markaların, oyun severlere sürprizler sunacaklarını söyleyen Serhan Kazar, turnuva finallerinde oyunculara özel oyun içi nakit ödüllü yarışmalar düzenleneceğini de belirtti.

Etkinlik, İnternet Üzerinde Canlı Yayınlanacak

Klan turnuvalarının ilkini bu yıl Mart ayında düzenlediklerini belirten Serhan Kazar, yaklaşık bir aylık hazırlık sürecinden sonra ikincisi için kollarını sıvadıklarını söyleyerek;  “1. Klan Turnuvasına gösterilen ilgiden sonra oyun severlere teşekkür etmek ve onlara unutulmaz bir deneyim yaşatmak için 2. Klan turnuvasının daha görkemli ve kusursuz olması için elimizden geleni yaptık. Yapı Endüstri Merkezi’nde gerçekleşecek etkinlik kapsamında katılımcıları büyük sürprizler bekliyor. Etkinlikte Türk Rap müziğinin önde gelen MC’lerinden Sansar Salvo ve Kamufle sahne alacak. Bunun yanında ışıklı sahne şovları ve DJ Hırs’ın müzikleriyle coşacak olan katılımcılara, dans performansları eşliğinde eğlence ve oyun dolu saatler yaşatılacak. Bu yüzden 1 Haziran 2014 Pazar günü hiçbir yere söz vermeyin, çünkü hepinizi Knight Online 2. Klan Turnuvası Finalleri’ne bekliyoruz. Etkinlik için bilet bulamayan oyuncularımız, http://www.twitch.tv/NTT Game adresi üzerinden organizasyon alanındaki sahne şovlarını, ışık gösterilerini ve müthiş coşkuyu bizlerle birlikte canlı yayında yaşayabilecek ve turnuva maçlarını izleyebilecekler” dedi.
Türkiye’de 10’uncu yılını kutlayan strateji oyunu Knight Online’ ın Global yayıncı kuruluşu NTT Game, 20 milyon kayıtlı oyuncusu arasından en iyi 8 klanı seçti. Uzun ve yorucu mücadeleler sonrası belirlenen finalist klanlar, 1 Haziran 2014 Pazar günü en iyi olmak için son kez meydanlara çıkacak. Her yaş ve meslek grubundan milyonlarca kullanıcıya sahip NTT Game’ in Yapı Endüstri Merkezi’nde gerçekleştireceği İkinci Klan Turnuvası finalinde sadece savaş değil, eğlence de en üst seviyede olacak.Açıklama Notu:

2. Klan Turnuvası elemeleri 12 Mayıs Pazartesi günü başlamış olup, “Sunucular arası ön elemelerin ardından en güçlü klanlar finale kalmıştır. Kıyasıya mücadelenin yaşanacağı 1 Haziran Pazar günü ise sadece tek bir klan galip çıkacak

NTT Game Hakkında

Asıl ismi Entity Game olan ve 2010 Kasım itibariyle NTT Game adıyla faaliyet göstermeye başlayan firma, online oyun yapımcılığı (geliştiricisi) sektörünün efsane isimleri Mgame ve Noah adlı firmaların küçük yatırım ortaklığı ile 2009 yılında kurulmuş Game Cafe Services (GCS)’nin bir hizmetidir.

Kasım 2011 itibariyle Knight Online oyununun Avrupa ülkeleri yayın haklarına sahibi olan NTT Game, oyunun yapımcısı olan Mgame ile oyunun Türkiye, ABD ve Güney Amerika yayın haklarını elinde bulunduran K2 Network/Gamersfirst arasındaki sözleşmenin bitmesiyle Mayıs 2012’de tıpkı Avrupa yayın hakları gibi Türkiye, ABD ve Güney Amerika yayın hakları da Game Cafe Services’a geçmiştir. Knight Online oyununu da özellikle Türk oyun severleri için aynı isim ile yayına geçirmiştir.

Amerika, Güney Kore, Polonya ve oyun pazarının hızla geliştiği Türkiye olmak üzere 4 ülkede ofisi bulunan NTT Game, güvenlik ve yatırım alanında attığı adımlarla oyuncu sayısını her geçen gün arttırarak, şu an yayınladığı Knight Online ile milyonlarca oyuncuya aynı anda hizmet vermektedir.

Ayrıca NTT Game’in çok yakında yeni yayınlanacak olan oyunlarından biri olan Kingdom Online Türkiye’nin önde gelen en iyi oyun dergilerinden biri tarafından 2013 Yılının En İyi Test Süreci ödülüne layık görülmüştür.  Türkiye’de 20 milyona yakın kayıtlı oyuncusu bulunan ve Türkiye’nin en büyük Free2play online oyunu konumunda olan Knight Online konusunda her iki servisi de başarı ile yürüten NTT Game yetkilileri, neredeyse bütün yatırımlarını Türkiye’ye ayırarak en yakın zamanda  geliştirilmiş oyun tecrübesi, tamamıyla sınırlandırılmış müşteri desteği, genişleyen içerik ve hile programları ile katı yaptırımlar planlamaktadır.

Pazarda tanınan bir oyuncu portalı olabilmek hedefi ve bilinciyle hareket eden NTT Game, pazara yeni oyunlar getiren bir firma olmasının yanı sıra güvenilir bir firma olarak da bilinmektedir.